GİZLİLİK VE BİLGİ KORUMA

Perge Rent A Car | Antalya bilgi koruma politikası
Sizden isminizi, telefon numaranızı ve e-mail adresinizi istiyoruz. Bu bilgiler sizin rezervasyonunuzu gerçekleştirirken, isteklerinizle ilgili bir sorununuz olduğunda sizinle temasa geçerken bize yardımcı oluyor. Onun dışında kredi kartı veya banka bilgileriniz kesinlikle istenmez. T.C. numarınız sizin gerçek kişi olduğunuzu anlamak amacıyla alınır. Anne kızlık soy adınız gibi diğer bilgiler alınmaz.

Perge Rent A Car | Antalya hangi bilgileri topluyor?
IP Adresi: Sitemizi ziyaret ettiğinizde IP adresinizi kaydediyoruz. Bu adres yalnızca sizin Internet Servis Sağlayıcınızı ( ISP ) tanımlar ve sizin şahsınızla ilgili herhangi bir bilgi içermez. Bu bilgiyi sizin yerinize başkası kullanması adına sizi kollamak amacıyla kullanılır.

Perge Rent A Car | Antalya Otomotiv & Rent A Car bilgilerinizi nasıl koruyor?
tüm bilgilerinizi kollamak amacıyla Secure Socket Layer ( SSL ) adı verilen şifreleme teknolojisini kullanıyoruz.

Online promosyonlar
Sitemizde yer alan herhangi bir promosyona katılmanız halinde, gerektiğinde sizi bilgilendirebilmek için belli kişisel bilgilerinizi isteyeceğiz. Her promosyonun koşul veya kuralları değişebileceğinden promosyon  sırasında duyurulacaktır. Eğer 3. şahıslar üzerinden bir ödül verilmesi söz konusu ise, söz konusu bu bilgiler ödülün dağıtımı için 3. şahıs ile paylaşılır.

Online anketler
Herhangi bir online ankete katıldığınızda belli kişisel bilgiler, örneğin yaşınız ve/veya geliriniz gibi demografik bilgiler vermeniz istenebilir. Bu bilgilerin isterseniz tamamını verebilir veya hiçbirini vermeyebilirsiniz. Bu anketlerin sonuçları sitemizin özelliklerini ve kullanılabilirliğini geliştirmek amacıyla kullanılacaktır.