Antalya’ da rent a car sektöründe faaliyete başlayan firmamız hizmet ağını her geçen yıl arttırmıştır.Antalya ' da  müşterilerine araç kiralama hizmeti sunmaktadır. Prensiblerimiz arasında en önemli olanı araç filomuzun yenı ve çok seçenekli olmasıdır . Araçlarımızın yeni olması müşterilerimizin rahat ve güvenli yolculuk yapmasını sağlar aynı zamanda da firmamızı bir sonraki tatillerinde tekrar tercih etmesi sağlar ki bizim içinde en önemli olanı budur. Ofislerimiz Antalya'da bulunmaktadır.Bir çok şehirde oto kiralama partner ofisler aracılığıyla hizmet vermektedir.   Bu doğrultuda Önemli olan web sayfamızı kullanışlı olabilmesi için yeniden yorumladık.

YARDIM

Nasıl Rezervasyon Yapılabilir ?
 
Rezervasyon yapmak için öncelikle Rezervasyon linkini girip formumuzun üzerinde yazılı olan Sorularımızı eksiksiz olarak cevaplamanız gerekirki sizlere daha kolay ulaşmamız açısından bu çok önemli bir unsurdur.
 
Rezervasyonumu Gönderdim Şimdi Ne Yapmalıyım ?
 
Rezervasyon formunuzu gönderdikten sonra Rent A Car Perge yetkilisi size en kısa zaman da Rezervasyonunuz kaydımıza geçecektir araç özellikleri, kiralama gün sayınız, Araç teslim yerleri ve saatleriniz toplam ödemeniz gereken tutar şudur. içerikli mail göndererek sizden bu maili kabul etmenizi isticektir. Bu maile onay verdiğiniz takdirde Rezervasyonunuz Rent A Car Perge kaydına alınacaktır.
Aracı Kimden Nasıl Teslim Alabilirim ?
 
Eğer aracı havalimanlarından teslim almak istemeniz durumunda Rent A Car Perge görevlisi tarafından sizlerin isim, soyisminiz yazılı tabela ile havalimanı çıkış kapısında Sizin Rent A Car Perge yetkilisini kolay bir şekilde bulmanızı sağlayacaktır. Aracı şehir merkezinde ve ya otelinizde teslim almak istemeniz durumunda ise Rent A Car Perge Görevlisi otelinize ve ya bulunduğunuz adrese gelerek sizinle irtibata geçip aracınızı teslim edecektir.
 
Ödemeyi Nasıl Yapılabilirim ?
 
Ödemeyi tüm kredi kartları ve tüm Avrupa para birimleri ile yapabilirsiniz. Ayrıca Rent A Car Perge banka hesabına havale geçip bankadan aldığınız dekont'u bize faxladığınız takdirde bizlerde size resmi tahsilat makbuzunu faxlayarak karşılıklı carileşebilinmektedir.
 
Araç Arıza Yaptığında Neler Yapmalıyım ?
 
Rent A Car Perge otomobil filosunda bulunan araçlar 2007-2010 modeller arasıdır. Araçlar modelli olduğu için servis garantisi kapsamındadır ve yetkili servislerce bakımları yapılmaktadır. Buna rağmen doğabilecek teknik arızalarda mağduriyetiniz en kısa zamanda giderilmesi için gerekli taahütü şirketimiz tarafından verilmektedir 1 ya da daha fazla güne yayılabilecek arızalarda sizlere aynı gruba dahil benzer bir araç bulunduğunuz yere getirilip teslim edilecektir.
 
Acil Durumlarda Rent A Car Perge'le Nasıl İrtibata Geçerim ?
 
Çalışma saatlerimiz Hafta içi günlerde sabah 08:00 Akşam 19:30 arasıdır.
Hafta sonu günlerde ise sabah 08:30 akşam 18:30 arasıdır. Bizlerle irtibat kurmak isterseniz 7/24 saat ulaşabileceğiniz telefon numaramız ise Mobil: +90 532 316 64 95
Belirtilen telefon numaralarından Rent A Car Perge görevlilerine ulaşıp tüm sorularınızı ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.
 
Kaza Halinde Neler Yapmalıyım ?
 
İlk olarak aracı olay yerinden hiç hareket ettirmeksizin . Rent A Car Perge'le irtibat kurup durumu tüm netliğiyle anlatmanız gerekir. Daha sonra yapmanız gereken polis ve ya Jandarma birimlerine ulaşıp onları olay yerine çağırıp tüm kaza ve alkol raporlarınızı eksiksiz tutturmalısınız. İki taraflı kazalarda ise karşı tarafın (Ehliyet, Ruhsat,Trafik sigortası)fotokopilerinin alınması yeterlidir.
 
Aracı benden başkası kullanabilirmi ?
 
Evet aracı sizden başka 1 kişi daha kullanabilir. Araç tesliminde Rent A Car Perge görevlisine 2.şofer yazdırmak istiyorum diyerek 2.kullanıcının ehliyetini beyan ettikten sonra kontrata kaydı gerçekleştirilmektedir.
 
Kiraladığım Araçla Ne Kadar Kilometre Yapabilirim ?
 
Tüm kiralama süresi dahilinde Rent A Car Perge araçları ile sınırsız km. yapabilirsiniz Sizlerden her hangi extra ücret talep edilmeyecektir.