Antalya’ da rent a car sektöründe faaliyete başlayan firmamız hizmet ağını her geçen yıl arttırmıştır.Antalya ' da  müşterilerine araç kiralama hizmeti sunmaktadır. Prensiblerimiz arasında en önemli olanı araç filomuzun yenı ve çok seçenekli olmasıdır . Araçlarımızın yeni olması müşterilerimizin rahat ve güvenli yolculuk yapmasını sağlar aynı zamanda da firmamızı bir sonraki tatillerinde tekrar tercih etmesi sağlar ki bizim içinde en önemli olanı budur. Ofislerimiz Antalya'da bulunmaktadır.Bir çok şehirde oto kiralama partner ofisler aracılığıyla hizmet vermektedir.   Bu doğrultuda Önemli olan web sayfamızı kullanışlı olabilmesi için yeniden yorumladık.

KİRALAMA ŞARTLARI

Ehliyet Yaş
Kiracının kira sözleşmesi sırasında tüm araçlar için yerli veya geçerli uluslararası ehliyete sahip olması ve 20 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir.
 
Kiralama Süresi
En az 2 gündür. Aylık veya yıllık kiralamalar için özel fiyatlar tarafımızdan  uygulanır.
 
Fiyatlar
Fiyatlara yağlama, bakım, üçüncü şahıslara karşı (yasal poliçe sınırları içinde) kasko dahildir. % 18 KDV (KDV) dahildir. Yakıt kiralayana aittir. Şoförlü servis ve tercüman rehber istek üzerine temin edilir.. 48 saat önceden bildirmek şartıyla bebek koltuğu kiralanabilir, bebek koltuğu ücreti günlük 2 € EURO'dur.
 
Ödeme ve Depozit
Araç tesliminde nakit veya Kredi Kartı ile toplam kira bedeli tahsil edilir.
Araç teslimatında müşterilerimizin tarafımıza geçerli kredi kartlarını ibraz etmesi gerekmektedir. Kredi kartı olmayan müşterilerimize araç teslimi yapılamamaktadır.
 
Sigorta
Tüm araçlarımız 2007 - 2010 modeller arası olup Full kaskoludur.
Sitemizde belirtilen fiyatlara Kasko ücreti dahildir.
 
Teslim ve Bırakma
Yaptığınız rezervasyonun tarafımızdan onaylanması durumunda rezervasyon formunuzda belirttiğiniz yerde ve zamanda Rent A Car Perge sizi karşılamak ve aracı teslim etmek mecburiyetindedir.
Rent A Car Perge bürolarının bulunduğu yerlerde teslim bırakma belirli ücret karşılığında gerçekleşebilir. Bu kentlerde teslim bırakma, önceden haber vermek koşulu ile; otel, havalimanı vb. yerlere yapılabilir. Rent A Car Perge bürolarının bulunmadığı Şehirlerdeki araç teslim ve iadelerinde ek masraf olarak teslim ücreti uygulanır.
 
Trafik Cezaları
Trafik cezaları kiralayana aittir.
Araçlarımız yurtdışına çıkartılamaz.