Antalya’ da rent a car sektöründe faaliyete başlayan firmamız hizmet ağını her geçen yıl arttırmıştır.Antalya ' da  müşterilerine araç kiralama hizmeti sunmaktadır. Prensiblerimiz arasında en önemli olanı araç filomuzun yenı ve çok seçenekli olmasıdır . Araçlarımızın yeni olması müşterilerimizin rahat ve güvenli yolculuk yapmasını sağlar aynı zamanda da firmamızı bir sonraki tatillerinde tekrar tercih etmesi sağlar ki bizim içinde en önemli olanı budur. Ofislerimiz Antalya'da bulunmaktadır.Bir çok şehirde oto kiralama partner ofisler aracılığıyla hizmet vermektedir.   Bu doğrultuda Önemli olan web sayfamızı kullanışlı olabilmesi için yeniden yorumladık.

ford transit custom

İngiltere'nin en çok satan kamyoneti için gelişmiş stil, üretkenlik ve teknoloji
Yeni Ford Transit İngiltere'nin en çok satan aracı için özel geliştirilmiş stil, verimlilik ve teknoloji

Ford'un yeni Transit Custom, cesur bir yeni tasarım, tamamen yenilikçi bir iç mekan ve Avrupa işletmelerine gelişmiş üretkenlik getiriyor.
Yeni Transit Özel, 2015 yılında segmentinde en çok satan kamyona dönüşen ve 2016'da İngiltere'de rekor satış yılına katkıda bulunan giden modelin başarısı üzerine kurulu ve Eylül ayında satılan 86.400 adet ile bu yıl pazarın liderliğini sürdürüyor sene başından beri. Aralık ayında Avrupa çapında sipariş vermek üzere mevcut olan yeni Transit Custom, 2018 yılının başından itibaren müşterilere teslim edilmesi planlanmaktadır.
Ford'un EcoBlue 2.0 litrelik dizel motoruyla güçlendirilen Transit Custom, geliştirilmiş yakıt verimliliği ve 148g / km CO2 emisyonu sağlayan yeni bir ECOnetic van varyantı da dahil olmak üzere önemli yeni özellikler ve özellikler sunmak üzere yeniden tasarlandı. *
Üç çubuklu Transit ızgaralı cesur, yeni bir ön uç tasarımı sporu yapan Ford'un bir tonluk minibüsü, sürücülere sınıfının en iyisi yerleştirme, gelişmiş konfor ve ergonomi ve kolay kullanım özellikleri sunan tamamen yeni bir kabin bulunduğu ideal mobil ofis ortamını sunar SYNC 3 veya MyFord Dock seçenekleri ile bağlantı. Ticari araçlara ilk kez tanıtılan diğer teknolojiler arasında Intelligent Speed ​​Assist yer alıyor.
Ford Avrupa Ticari Araçlar Genel Müdürü Hans Schep, "Transit Custom tanıtıldığından bu yana çok başarılı bir başarı elde etti ve bu yeni sürüm oyunu bir kez daha yükselterek" dedi. "Müşterilerimizi dikkatlice dinledik ve daha şık, daha üretken ve akıllı özelliklerle dolu bir tonluk minibüs topladı" dedi.
Yeni nesil Transit Custom, 2019'da seri üretime başlamak üzere planlanan sıfır emisyonlu Plug-in Hybrid (PHEV) türevinin piyasaya sürülmesiyle, Ford'un bir sonraki büyük ticari araç yeniliği sahnesini belirledi.
Transit Custom PHEV, 30 kilometreyi aşan sıfır emisyon aralığını hedefleyen gelişmiş bir hibrid sistemi kullanıyor ve çoklu ödülü kazanan Ford EcoBoost 1.0 litrelik benzinli motoru bir seri genişletici olarak sunuyor. Hibrid elektrikli kamyonet, bu yıl Aralık ayından itibaren Londra'daki filo müşterileri ile denemelere başlayacak.
2012'nin sonlarında tanıtılan Transit Custom, Ford'un daha yeni Transit Courier, Transit Connect ve Transit modelleri ile birlikte satışa sunulacak yeni Transit serisini ilk kez piyasaya sürdü ve Ford'un Avrupa'nın 1 numaralı şoförü haline geldi. ticari araç markası ile 2015 yılında liderliğini sürdürdü. Transit 1965 yılında piyasaya sürülmesinden bu yana İngiltere'de en çok satan ticari araç olmuştur.
Ford, Ağustos ayında artan müşteri talebini karşılamak için Transit, Transit Custom ve Tourneo Custom modellerinin üretim kapasitesinde bir artış olduğunu açıkladı. Ford Otosan'ın Türkiye'deki ortak girişime yaptığı 52 milyon dolarlık yatırım, Kocaeli üretim tesisindeki üretim miktarını 40.000 adet arttıracak ve yılda 330.000 araç bulacak.
Ford EcoBlue motoru ve yeni ECOnetic varyantı
Yeni Transit Custom, 2016 yılında piyasaya sürülen en son teknolojiye sahip Ford EcoBlue dizel motorunu destekliyor. 105PS, 130PS ve 170PS güç sınıfı seçenekleri ile gelişmiş yeni motor, önemli bir sahiplik maliyeti ve yakıt tasarrufu yüzde 13, düşük uç torku ise yüzde 20 oranında artırılarak önceki 2.2 litrelik dizel yakıtlara kıyasla yüksek performans avantajları sağladı.
Güncellenmiş model ayrıca 148g / km CO2 emisyonu sağlayan yeni bir ECOnetic varyantı sunuyor ve en verimli akımlı araçtan% 6 daha fazla iyileşme sağlıyor.
300 Serisi kısa dingil mesafesi vanı için mevcut olan ECOnetic varyant, benzersiz bir kalibrasyon ve Otomatik Durdurma Başlat, düşük yuvarlanma direnci lastikleri, Ford'un yenilikçi İvme Kontrol özelliği ve sabit 62 m hız sınırlayıcısı bulunan 105 PS motora sahiptir.
Yeni Transit Custom, ticari araç operatörlerine, iki tavan yüksekliği, iki dingil mesafesi seçeneği, 2,6 ton ila 3,4 ton ağırlığa sahip toplam araç kütlesi aralığı, 1450kg'a kadar yük taşıma kapasitesi içeren bir araç serisindeki yeteneklerin aynı üstün genişliğini sunmaya devam ediyor ve van, kombi ve kamyonda çift kabin dahil olmak üzere bodystyles.
Yeni model, uzun ömürlü nesneler için bölme içindeki yükleme kapağı ve içinde bulunmadığı zaman katlanabilir entegre tavan rafı gibi yenilikçi yükleme alanı özellikleri ile sınıfının önde gelen yük taşıma yeteneği kazandırmak için Transit itibarını korur. kullanın.
Mükemmel mobil ofis için dinamik stil ve kabin
Yeni Transit Custom, yüksek monte edilmiş trapez ızgara ve dinamik, ince farlar ile Ford'un en yeni binek otomobilleriyle aynı tasarım DNA'yı paylaşan dinamik ve profesyonel bir yeni ön uç görünümüne sahiptir. En yeni aydınlatma teknolojileri mevcuttur, farklı seri imal edilmiş LED gündüz farları ve